iCO2.lv mākonis

Mērījumu attēlošanai izmantojam mūsu pašu radīto Energodati.lv. Energodati.lv grafiku sadaļā varēsi aplūkot CO2 līmeņa vēsturi. Piemēram, pirmdienu rītos ilgi vēdināt biroja vai bērnudārza telpas nav nepieciešams. Pasekojot līdzi līknēm, atradīsi optimālo vēdināšanas režīmu.

Energodati.lv izsūta trauksmes gan par pārsniegumiem, gan pārāk zemiem rezultātiem. Mērījumam atgriežoties normālajā līmenī, pienāks e-pasts ar datiem, ko rāda sensors. Tādā veidā būsi ir informēts par trauksmēm, paskatoties vien e-pastā un uzreiz redzēsi sensora datus. Energodati.lv var izsūtīt brīdinājumus neierobežotam saņēmēju skaitam. Savā profilā var izvietot vairākus sensorus. Mākonī katru sensoru var nosaukt savā vārdā. Var veidot ēkas ar adresēm un sensorus piesaistīt tām. Sensors ir bezvadu un to var izmantot arī transportā vai nēsāt līdzi. Visur, kur ir Sigfox zona, mērītājs strādās un sūtīs datus.

Šajā CO2 sensorā ir iebūvēts arī temperatūras un mitruma sensors. Atceries, ka pārlieku ražīga ventilācija izžāvē telpas gaisu. Laba ventilācijas sistēma uzturēs balansā gan telpas mitrumu, gan CO2. Labs mitrums cilvēkam ir starp 30-60 % (relatīvais mitrums), CO2 līmenim nevajadzētu pārsniegt 1000 ppm.

Plaforma attīstās un to uzlabojam papildinot ar jaunām funkcijām. Mēs ieklausāmies mūsu klientos un lieliskas idejas realizējam dzīvē. Energodati.lv grafiku sadaļā varēsi aplūkot CO2 līmeņa vēsturi. Piemēram, pirmdienu rītos ilgi vēdināt biroja vai bērnudārza telpas nav nepieciešams. Atrodi optimālo vēdināšanas vai ventilācijas režīmu sekojot līdzi līknēm. Zemāk redzamajā piemērā ir objekts ar 5 mērītājiem. Katram mērītājam ir savs vārds.

Energodati.lv izsūta trauksmes, gan par pārsniegumiem, gan pārāk zemiem rezultātiem. Mērījumam atgriežoties normālajā līmenī, pienāks e-pasts ar datiem, ko rāda sensors. Tādā veidā esi informēts par trauksmēm paskatoties vien e-pastā un uzreiz redzot arī sensora datus. Energodati.lv var izsūtīt brīdinājumus neierobežotam saņēmēju skaitam.

Cik drošs ir Energodati.lv mākonis? To šobrīd izmanto: Valmieras Stikla Šķiedra, Lidosta "Rīga", Valsts Nekustamie Īpašumi, Liepājas Teātris, Mūkusalas Biznesa Centrs, Liepājas dome, veikali Origo, Alfa, Galerija Centrs u.c. nozīmīgi uzņēmumi un organizācijas.

Mūsu klienti


Radio internets jeb lietu internets Sigfox strauji attīstās. Tur, kur nav zona ir iespēja uzstādīt istabas antenu izveidojot Sigfox zonu. Šobrīd zona ir Rīgas apkārtnē (50-80 km), Valmierā, Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī, Daugavpilī, Jelgavā. Tātad pasūtot sensoru, nosūtīsim Jums to jau pievienotu Energodati.lv portālam. Izņem no kastes un lieto!



Ņem vērā, ka iegādātās ierīces pieder Tev. To datus ir iespējams uzturēt arī citās platformās. Prognozes liecina, ka 2025. gadā pasaulē pie lietu interneta būs pieslēgtas vairāk, kā 30 miljardi ierīces. Populārākie lietu interneta varianti ir LoRa, Sigfox, NB-IoT, LTE. Kāda ir galvenā atšķirība starp jau ierasto un lietu internetu? Bateriju darbības laiks! Ar tradicionālajiem sakariem nav iespējams uzbūvēt sensoru, kas darbotos uz baterijas 5-10 gadus.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.